TIENS kontserni filosoofia

Panustada ühiskonda, taastades inimkonna tervist

Iga päev tunnevad enam kui 30 miljonit majapidamist üle 190 maailma riigist rõõmu ning saavad kasu looduslikest ja tervislikest toodetest, mida toodab tuntud Hiina ettevõte TIENS.

Ettevõtte tervisetoodete valik on inspireeritud 5000-aastase traditsiooniga Hiina tervisekultuurist.

TIENSi tuhandete töötajate ning üleilmsete müügiesindajate igapäevaseks missiooniks on propageerida positiivset, loomulikku ja tervislikku elustiili. Nende sõnum räägib tervisest, harmoonilisest elust, ettevõtlikust vaimust, edust, kaastundest ja lootusest.

Sellisest suurest visioonist inspireeritud paljud inimesed ja ettevõtted on ehitanud TIENSi kontserniga üles tugevad strateegilised koostöösuhted. TIENSiga teevad koostööd sellised maailmakuulsad kodumajapidamistoodete tootjad nagu Microsoft, Pfizer, IBM ja China Telecom.

TIENSi müügiesindajad ja töötajad realiseerivad entusiastlikult ettevõtte ühist visiooni: taastada ja turgutada maailmatervist, anda ühiskonnale tagasi, arendada ja kasvatada maailmaklassi äri. Töötajate eesmärgiks on realiseerida visiooni „Hea tervis kõigile“ ettevõtte rajaja ning esimehe Li Jinyuani strateegilise juhtimise all.

TIENS kontsern on suur edukas ülemaailmne ettevõte, mille eesmärgiks on parandada maailmatervist, luua ettevõtlusvõimalusi ning levitada lootust. Tugevate Hiina juurtega ettevõttena on TIENS saamas kiiresti üleilmseks kaubamärgiks, millel on kliente üle kogu maailma.

Loe lähemalt TIENS kontserni eduloo kohta ning saa isegi sellest osa!

TIENS kontserni rajaja – hr Li Jinyuan

1995 aastal rajas ta Hiinas Tianjinis ettevõtte TIENS Group Co. Ltd ning 1997. aastal alustas oma erakordset laienemist rahvusvahelisele turule. Sellest ajast on ettevõttest saanud globaalne kontsern, millel on huvisid paljudes sektorites, sh biotehnoloogia, tervishoid, turism, haridus, finantsinveteeringud ning kinnisvara.

Tänaseks on TIENS kontsernil harud 110 riigis ning ettevõte on globaalses otsemüügitööstuses haaranud juhirolli. TIENS kontsernil on nüüdseks lai, ulatuslik ja mitmekülgne tooteportfell, mis hõlmab tervisetoite ja terviseseadmeid ning ilu-, nahahooldus- ja majapidamistooteid. Oma eesmärkide saavutamiseks laiendab ettevõte oma ärivõrgustikku, täiustab pakutavaid teenuseid ning kaasajastab oma tegevusvaldkondi.

Pidades kinni ärifilosoofiast „Panustame ühiskonda, taastades rahvatervist“ on TIENSi kontsern heategevusorganisatsioonide kaudu heldelt investeerinud enam kui 200 miljonit eurot tervise, hariduse, hädaabi ning keskkonnakaitsega seotud rahva heaolu programmidesse.

Maailmaklassi kaubamärk

Tiensi kontsern soovis juba ettevõtte algusaegadel luua oma kaubamärki. Praeguseks on TIENSi kaubamärk registreeritud enam kui 140 riigis.

TUNNUSLAUSE: Harmoonia, ühtsus, jõukus

PÕHIIDEE: Üks maailm, üks pere

HEATEGEVUSFILOSOOFIA: Armastus – tunne seda, loo seda, levita seda

ÄRIFILOSOOFIA: Panustame ühiskonda, taastades rahvatervist

PÕHIVÄÄRTUSED: erakordsed uuendused, ülim vastutus, suurepärane meeskonnatöö

MISSIOON: Pakkuda üleilmselt klientidele kvaliteetseid tooteid ning hariduse ja tegevuse võimalusi, et parandada inimeste elukvaliteeti ning luua harmooniline ühiskond.

TIENSi rahvusvaheline tervisepark

TIENSi rahvusvaheline tervisepark

Lähtudes visioonist „Hea tervis kõigile“ on Tiens loonud TIENSi rahvusvahelise tervisepargi.

TIENSi rahvusvaheline tervisepark asub esmaklassilises piirkonnas Pekingi ja Tianjini vahel. Park laiub ruutkilomeetri suurusel alal, sinna on investeeritud 933 miljonit eurot ning seal asuvad rajatised teadus- ja arendustegevuseks, kvaliteedikontrolliks, tootetestimiseks, tootmiseks, meditsiiniuuringuteks, samuti hotellid ning konverentsikeskus. Tegemist on tehnoloogiate, tehasekujunduse, energiasäästlikkuse ning automeeritud tootmisseadmete poolest üheks rahvusvaheliselt uuenduslikumaks peetava keskusega.

Kõrged kvaliteedistandardid

TIENSi kvaliteetsete tervisetoodete loomisel lähtutakse järgnevast:

  • Hiina rahvameditsiini mõju
  • uuenduslike biotehnoloogiate rakendamine
  • looduslike koostisainete kasutamine
  • ülikaasaegsed tootmisrajatised

Osana oma eesmärgist aidata edendada rahvatervist, kasutades tehnoloogilisi uuendusi ning tehes klientide rahulolu tagamiseks pidevaid täiustusi, on TIENSi kontsern võtnud kasutusele rahvusvahelistele määrustele vastava kvaliteedijuhtimssüsteemi tootmise, tarneahela ning klienditeeninduse kvaliteedi jälgimiseks.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial