KKK – KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele. Kui sa siit oma küsimusele vastust ei leia, siis palun võta meiega ühendust.

Ma pelgan ise ettevõtjana tegutsemist. Palgatöö tundub turvalisem.

Palgatöölisena ei saa sa eriti oma palga suuruse osas kaasa rääkida. Meie eesmärgiks on koolitada välja meeskond inimestest, kes naudivad oma tööd, saavutavad edu ning teenivad raha. Teenistuse suurus sõltub sinust endast, meie oleme sulle oma äri ülesehitamisel abiks. TIENSi müügiesindajana on sul tööplaan, igapäevased tegevused ning ligipääs müügiassistendile. Sa töötad koos mentori/sponsoriga, kes saab sulle nõu anda. Sul on tegevusplaan, mis põhineb pikaajalisel kogemusel ning aitab sul edu saavutada.

 

Kuidas on koostöösuhe reguleeritud?

Iga uue müügiesindajaga sõlmitakse müügiesindaja leping. Lepingu saab sõlmida veebis registreerudes. Samuti saab seda allkirjastada kahe paberkoopia vormis. Kui leping on uue müügiesindaja poolt allkirjastatud, peab ühe originaalkoopia TIENSile saatma.

Mis on müügiesindaja põhitegevus?

Hetkel on põhiliseks müügitööks toodete esitlemine ning sinu poolt pakutavate teenuste osutamine. Paljud müügiesindajad korraldavad koduseid tooteesitlusi, kuna see müügimeetod on väga tõhus ning paljude müügiesindajate ja klientide jaoks on just seesugune isiklik kontakt kõige mugavam. Teised müügiesindajad korraldavad laiahaardelisemaid tooteesitlusi ning ärivõimaluse tutvustamisi. Samuti ollakse aktiivsed sotsiaalmeedia lehekülgedel.

Ma ei tunne TIENSi tooted – kas pakute ka tootekoolitusi?

Ükski uus liituja ei saa tootevalikut ning toodete kvaliteeti põhjalikult tunda. Uute müügiesindajate väljaõpe on lausa hädavajalik. Müügiesindaja lihtsalt peab tooteid ja nende kvaliteeti tundma. TIENSi ettevõte ning kõrgema taseme müügiesindajad korraldavad regulaarselt koolitusi ja seminare kogu riigi ulatuses. Vaata tulevate ürituste kalendrit meie kodulehel ning liitu sobiva üritusega. Samuti saad alati ühendust võtta oma sponsoriga, kelle kaudu TIENSiga liitusid.

Ma ei ole ettevõtlikku tüüpi.

Tule ja proovi ikkagi. Tegelikult on sul vaja lihtsalt suhelda ning inimestega kogemusi jagada – seda teed niikuinii iga päev. Suhtlemine on üldinimlik tegevus. Juba varsti tunned end oma töös väga mugavalt.

Mis ma TIENSiga liitumisest kasu saan?

Esmalt saad tooteallahindlust 20-48% oma isiklikelt tellimustelt, samuti saad osaleda kliendiprogrammides ning kasutada sooduspakkumisi. Teiseks, kui otsustad luua oma kliendibaasi, saad lisaboonust oma võrgustiku arendamise eest.

Kuidas saan TIENSiga teenida?

Et saada isiklikelt tellimustelt oma tarbeks allahindlust, tuleb sul lihtsalt TIENSi kasutajaks/müügiesindajaks registreeruda ning saad omale spetsiaalse ID ja e-keskkonna konto. Seda saad teha veebis või paberkujul lepingut allkirjastades.

Klientidest ning ärivõimaluse kasutajatest võrgustiku arendamise pealt teenimiseks pead sõlmima TIENSiga lisalepingu. Samuti pead end oma riigi äriregistris registreerima ning saatma TIENSile oma äriregistri andmed, et TIENS saaks su pangakontole boonusmakseid teha. Rohkem infot on saadaval sinu kohalikus TIENSi esinduses või e-posti teel aadressil info@tiens.lt.

Kuidas saan TIENSi tooteid osta?

See on väga lihtne. Esita tellimus veebis (üle 100 PV internetitellimused toimetatakse Balti riikide piires kohale tasuta). Samuti võid osta tooteid volitatud koostööpartnerite juurest.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial